Випадкове фото
Галерея
img_5700 018 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA 205
Архів статей

Майстер-клас з першої допомоги до Дня міста

З нагоди Дня міста Уманська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста спільно з медичним коледжом провели в людних місцях майстер-клас з надання першої домедичної допомоги.

В його проведенні взяли участь голова міськрайонної організації Валентина Чорна, заступник директора медичного коледжу Валентина Домбровська, студенти-волонтери Юлія Біла, Світлана Віштал, Валентина Древуш, Тетяна Хомич, Вікторія Щеглова, Аліна Жереп. Бажаючі охоче приєднувалися до відпрацювання заходів реанімації, при зупинці серцево-легеневої діяльності, зокрема.

Як підтверджує практика і латинське прислів’я — repetitio est mater studiorum — повторення — матір навчання. Практичні навички допоможуть врятувати життя. Це — цінно.

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко