Випадкове фото
Галерея
img_5700 4 OLYMPUS DIGITAL CAMERA 018 037
Архів статей

Навчаються студенти педагогічного університету

Плідна співпраця склалася в Уманської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста з факультетами державного педагогічного університету. У вересні та жовтні проведено інформаційно – освітні заходи та тренінги для студентів природничо-географічного та соціально-педагогічного факультетів.

Про напрямки діяльності Товариства Червоного Хреста України,волонтерський рух, цільові програми Товариства студенти дізналися від голови МРОТЧХ Валентини Чорної.

Міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста проведено майстер-класи з надання домедичної допомоги. Студенти, за участю волонтерів Олександра та Олексія Слюсаренків та всебічного сприяння  голови профкому факультету Юлії Підвальної, відпрацювали алгоритм дій при зупинці серцево-дихальної системи, кровотечах, переломах.

Сьогоднішні студенти завтра стануть педагогами, їх знання перейматимуть учні. Продовжиться співпраця з Товариством Червоного Хреста, на прапорі якого накреслено принципи людинолюбства: гуманність, нейтральність, незалежність, неупередженість, єдиність, добровільність, універсальність.

http://redcross-uman.at.ua/news/2017-10-21-121

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко