Випадкове фото
Галерея
4 018 img_5700 205
Архів статей

16 листопада — Всесвітній день толерантності

Міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста,Спілка жінок міста Умань,медичний коледж провели «круглий стіл»    та опитування населення з нагоди Всесвітнього дня толерантності. Мета заходу – збільшувати лави людей, які б без агресії сприймали думки, поведінку, форми самовираження та спосіб життя інших людей. Адже завжди можна дійти згоди, зберегти свою індивідуальність, розвивати в собі уміння краще розуміти інших, виявляти повагу й довіру.

Товариство Червоного Хреста України з освітянами давно імплементує вивчення гуманітарного права, як культури взаємовідносин, спрямованих на захист життя здоров’я, гідності людини, знайомить молодь з ризиком участі в конфліктних ситуаціях і таким чином навчає контролювати свою поведінку, навчатися стриманості.

Розвивати власні здібності може кожна людина, щоб уміло вести діалог, спілкуватися, з розумінням вислухати іншу думку і висловити свої погляди таким чином, щоб інший міг зрозуміти їх.

Проведення Червоним Хрестом доброчинних акцій сприяє молоді розглядати життєві непорозуміння, як звичайні явища, навчає долати непорозуміння шляхом спілкування, допомагати немічним.

Під час засідання «круглого столу»,яке вела голова міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста,голова Спілки жінок міста Умань Валентина Чорна, в обміні думками взяли участь члени   Правління МРОТЧХ, волонтери  медичного коледжу, школи №3, директори шкіл, актив Спілки жінок міста. Їх виступити, життєвий досвід пропонували цінувати в кожній людині особистість, поважати її думки, переконання незалежно від того, чи збігаються вони з нашими. Зокрема, в обговоренні  взяли участь заступник   директора медколеджу Валентина Домбровська, заступник директора школи-медичного ліцею №10 Галина Молчан, завідувач Колодистянського дошкільного дитячого закладу Олена Кондратюк, lиректор Кочубіївської школи Алла Кисіль, директор Родниківської школи Олександра Слупіцька, голова профкому НУС Маргарита Парубокначальник пошивочного цеху швейної фабрики Любов Панова, студенти, учнівська молодь.

Підвела підсумки засідання «круглого столу» Валентина Чорна. Слід прагнути до створення громад в житті яких укорениться ідеал толерантності, про який ще у ХVIII ст. французький філософ-просвітитель Франсуа-Марі Вольтер сказав свою відому фразу: «Ваша думка для мене глибоко ворожа, але за Ваше право висловити її, я готовий віддати своє життя».

http://redcross-uman.at.ua/news/2017-11-16-123

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко