Випадкове фото
Галерея
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 205 037 4
Архів статей

Поділись теплом свого сердечка!

Педагогічні колективи дошкільних навчальних закладів Звенигородського району активно долучилися до милосердної діяльності місцевого осередку Червоного Хреста. Днями для вихованців садочку «Веселка» пройшов цікавий захід: «Поділись теплом свого сердечка». А це — цікаві бесіди з працівниками Товариства, розповіді педагогів та діток про доброту та милосердя, віршики, пісні. Усе, аби донести до малечі важливість виховання доброти.

— Віриться, що зернятка доброти, які ми сьогодні заклали в дитячі душі, з часом проростуть добротою і милосердям в подальшому дорослому житті, ми й надалі будемо співпрацювали з Червоним Хрестом — відзначила завідуюча Валентина Павленко.

Працівники установи заздалегідь розповіли про акцію батькам та діткам, тож пакети з дитячими речами та іграшками для передачі потребуючим вже були зібрані. Проведено також практичні заняття з педагогами з питань надання першої медичної допомоги, вручено подячну листівку колективу за членство в Товаристві, фінансову підтримку доброчинних програм Червоного Хреста.

Володимир Слинько,

голова Звенигородської районної організації

Товариства Червоного Хреста

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко