Випадкове фото
Галерея
037 4 OLYMPUS DIGITAL CAMERA 205 img_5700
Архів статей

«Перша допомога з Червоним Хрестом»

Під таким гаслом в Уманському обласному музичному коледжі проведено цикл виховних годин з надання першої домедичної допомоги.

Заступник директора, голова первинної організації ТЧХ музичного коледжу Ольга Миколаївна Лапотнюк завчасно спланувала проведення практичних тренінгів з міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста. Студенти всіх курсів масово завітали на заняття. Активно відпрацювали реанімаційні заходи при зупинці серцевої діяльності і дихання, при травмах, які зустрічаються найчастіше. Волонтери Уманської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста допомагали студентам відпрацювати алгоритм дій при такому стані. Слухачі переглянули тематичний відеосюжет.

Окреме заняття відведено для ознайомлення з основними положеннями Міжнародного гуманітарного права, які може засвоїти кожен, хто поважає своє життя, здоров’я, гідність.

http://redcross-uman.at.ua/news/2017-11-17-124

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко