Випадкове фото
Галерея
205 037 OLYMPUS DIGITAL CAMERA 018
Архів статей

Студенти Уманського музучилища навчились надавати першу медичну допомогу

З нагоди Міжнародного дня інвалідів 29 листопада 2017 року в Уманському обласному музичному училищі ім. П.Д. Демуцького відбувся благодійний захід «Людина починається з добра».

Перед початком програми голова Уманської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста ВалентинаЧорна провела майстер-клас з надання першої медичної допомоги.

В святковому концерті взяли участь кращі солісти-виконавці музичного училища, ансамбль народної музики «Ятрань», народний аматорський вокальний ансамбль «Полонина» та чоловічий вокальний ансамбль «Будьмо».

Музика робить світ кращим і залишає небайдужими не тільки тих, хто прагне нашої уваги, а й до всього світу, і до самих себе…

http://umuz.16mb.com/news141.html

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко