Випадкове фото
Галерея
img_5700 018 037 205 4
Архів статей

5 грудня — Міжнародний день волонтерів

Міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України відводить в роботі важливу роль волонтерству. З нагоди Міжнародного дня волонтерів відбулися зустрічі в колективах, активним волонтерам вручено Почесну Грамоту та Подяку міськрайонної організації Товариства.

Серед колективів, де відбулися зустрічі – дитячий заклад НВК №1 (директор Вікторія Кривда). Допитливі юні вихованці впродовж останніх років під час масових заходів у форменному одязі Червоного Хреста привертали увагу населення до благодійності, навчання навичкам надання першої допомоги, були учасниками флешмобів.

Волонтерський рух є основою червонохресного руху.

Протягом останніх років основна увага в розвитку волонтерства зосереджена на зміцненні молодіжної ланки.

Практичними програмами для волонтерів стали впровадження міжнародного гуманітарного права, протидія поширенню ВІЛ/СНІД, навчання населення навичкам надання першої домедичної допомоги, допомога постраждалим в АТО.

В нинішньому році за участі волонтерів допомогу від міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста отримують підопічні Товариства різних категорій населення.

Цінуємо досвід волонтерів вищого пярядку Валентини Домбровської (медколедж), Лізи Павлічук (с. Палянецьке), Галини Мовчан (школа №10), Володимира Сокирського (школа №11), Алли Шаповалової (школа №12), Маргарити Парубок (НУС), Олени Кондратюк (с. Колодисте), Алли Кисіль (с. Кочубіївка), Людмили Кузьменко (с. Косенівка), Клавдії Кравчук (с. Шарин), Олександри Слупіцької (с. Родниківка), Олександра Борисова (Уманські курси ЦЗ), Галини Тонкоглас (Дендропарк «Софіївка») і чимало інших.

Первинні організації ТЧХ продовжують залучати старше покоління до волонтерського руху за принципами “пенсіонер-пенсіонеру”, “пенсіонер-дітям, молоді”, “діти, молодь-пенсіонеру”. Взаємодопомога сприяє зміцненню взаємодії поколінь, спілкуванню ветеранів із молоддю.

Первині організації навчальних закладів ведуть роботу з волонтерами: підтримують традиційні форми і розвивають нові.

Волонтери залучаються Товариством Червоного Хреста до наступних заходів:

— проведення інформаційно-освітніх заходів, флешмобів;

— надання соціальної допомоги підопічним ТЧХУ;

— навчання населення навичкам надання першої домедичної допомоги;

— поширення знань про Міжнародне гуманітарне право.

Подальший розвиток волонтерського руху потребує щоденного вдосконалення.

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко