Випадкове фото
Галерея
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 4 037 018 img_5700
Архів статей

Щороку в листопаді з ініціативи Чорнобаївського Червоного Хреста за співпраці з лікарями ЦРЛ проводяться інформаційно-освітні заходи в навчальних закладах району. Фахівці знайомлять школярів з проблемами ВІЛ/СНІДу, пояснюють, яка небезпека таїться в цьому захворюванні, розповідають, як захиститись і вберегтися самим. Адже згідно із сумною статистикою, Україну визнано державою, яка від ВІЛ/СНІДу в Східній Європі постраждала найбільше.

Сьогодні в районі офіційно зареєстровано 36 ВІЛ-інфікованих, що мають статус ВІЛ-позитивних, з них 6 дітей.. У тенетах СНІДу перебувають 7 осіб, з них 1 дитина. Це офіційна статистика, але ВІЛ – позитивних у нас значно більше.

Унавчальних закладах району червонохрестівцями спільно з Центром дитячої та юнацької творчості було оголошено районний конкурс прозових творів серед учнів навчальних закладів.

28-го листопада в Чорнобаївській гімназії на виховній годині  з учнями 6 класу, яке провели  фахівець із соціальної роботи Товариства Червоного Хреста К.І. Карабан  спільно з лікарем наркологом ЦРЛ Н.Г. Кретовою  інформаційно-освітній захід «СНІД – не залишимось байдужими!»  Мета бесіди полягала в тому, щоб довести до учнів достовірну інформацію про ВІЛ-інфекцію та СНІД, поглибити  знання про способи передачі й профілактики захворювання, націлити на толерантне ставлення до людей, які живуть із ВІЛ. Спонукати до вироблення осмисленої і зваженої особистісної та громадської позиції щодо проблематики ВІЛ /СНІДу. Виховувати повагу до себе та  оточуючих. По закінченню заходу присутнім було запрпоновано заповнити анкети, в яких вони висловили свою думку: яким чином можна захиститися від зараження ВІЛ-інфекцією; якби ти себе вів, коли б дізнався, що твій друг ВІЛ-інфікований; з яких джерел інформація про інфекцію ВІЛ/СНІД була найбільш корисною та цікавою?

1-го грудня в Малобурімській ЗОШ фахівцем Товариства Червоного Хреста К.І.Карабан спільно з лікарем-наркологом ЦРЛ Н.Г. Кретовою для старшокласників проведено інформаційно-освітній захід  «Молодь проти СНІДу!». Учні агітбригади «Сполох»  цікаво, змістовно  висвітлили достовірну  інформацію про ВІЛ/СНІД   та закликали не  бути байдужими до власного життя та життя інших людей.

Учні школи взяли активну участь у конкурсі малюнків, написанні твору-роздуму «СНІД-лихо чи провина людства», заповнили анкети з метою виявлення рівня обізнаності з питань профілактики, шляхів попередження ВІЛ/СНІД, їх ставлення до людей, що живуть з ВІЛ, джерел інформації, з яких діти дізнаються про цю хворобу.

Під час зустрічі фахівець із соціальної роботи районної органзації та лікар-нарколог ЦРЛ Надія Кретова застерегли учнів бути уважними, розсудливими, не піддаватися на сумнівні спокуси. «Хто попереджений, той захищений» — саме так говорить французьке прислів’я.

 

Також до проведення акцій з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом долучилися 8 волонтерів віком 12-14 років. Вони допомагали розповсюджувати інформаційні буклети по профілактиці ВІЛ/СНІДу та червоні стрічки, як символ взаєморозуміння і підтримки хворих на ВІЛ/СНІД.

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко