Випадкове фото
Галерея
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 018 037 OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Архів статей

На Чорнобаївщині пройшли заходи до Міжнародного дня людей з інвалідністю

1  грудня в Чорнобаївському кінотеатрі «Мир» відбувся щорічний традиційний фестиваль для дітей з інвалідністю «Повір у себе», на який прибули  діти з різних  куточків Чорнобаївського району. Серед організаторів заходу — районна орагнізація Товариства Червоного Хреста.

Напочтаку свята усіх привітав голова райдержадміністрації Сергій Джоболда, який побажав присутнім змістовного відпочинку і водночас творчих успіхів. Учасники фестивалю — це не лише діти з особливими потребами, а й діти з особливими талантами, особливою силою та вірою у майбутнє. Під час заходу малеча  спілкувалися в затишній атмосфері, змагалися в цікавих іграх та конкурсах, відгадували загадки, із задоволенням брали участь у музичних паузах. Фестиваль залишив по собі приємні емоції не лише у юних учасників, а й у їхніх батьків та шкільних наставників.

На святі кожного року присутні вихованці  реабілітаційного центру «Промінчик», які також беруть посильну участь і насолоджуються підготовленими для них прекрасними хвилинами і годинами спілкування та пригощаються солодощами, печивом, тістечками й напоями.

По завершенню заходу за сприяння районної організації всім учасникам були вручені пам’ятні  конструктори, настільні ігри, пазли, розфарбовки  і солодощі. Також Червоний Хрест виділив кошти для реабілітаційного центру «Промінчик» на придбання спортивного обладнання.

Крім того, цього дня відбувалися спартакіада для людей з обмеженими фізичними можливостями, засідання клубу ветеранів війни та праці «Зустріч», що діє спільно при відділенні соціально-побутової адаптації населення Чорнобаївського територіального центру та районної бібліотеки.

Досить щиро й невимушено за чашкою чаю й кави проходило в цей день засідання клубу обдарованих жінок-інвалідів «Розрада», учасниці якого з різних сіл Чорнобаївщини підіймали цілий пласт питань щодо виховання молоді, примноження й збереження народних звичаїв і традицій, споконвічного прагнення українців до самовдосконалення й самовираження в творах мистецтва, піснях тощо.

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко