Випадкове фото
Галерея
img_5700 037 4 205 018
Архів статей

Щоб зимові канікули були безпечними

Програма підготовки населення з надання першої домедичної допомоги, яку проводить Уманська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України, популярна в молодіжному середовищі. В передноворічні дні колектив загальноосвітньої школи №12 І-ІІІ степенів,  з  поглибленим вивченням англійської  мови, запланував підготовку старшокласників перед зимовими канікулами  і  запросив для проведення  занять міськрайонну  організацію Товариства  Червоного Хреста. На заняття прийшли учні і вчителі школи, заступники директора. Під час проведення з учнями майстер-класу, було  розглянуто  алгоритм дій при надзвичайних станах, прийоми реанімації, перша допомога при кровотечах, переломах кісток, надання стабільно-відновного положення – такі практичні питання відпрацьовано на занятті із старшокласниками за участю волонтерів.

Голова міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Валентина Чорна на завершення зустрічі привітала присутніх та колектив школи з прийдешнім Новим Роком, подякувала за співпрацю, участь в благодійних акціях, цільових програмах Товариства, які організовують серед учнівської молоді голова первинної організації Товариства Червоного Хреста школи Алла Шаповалова, заступник директора з виховної роботі Людмила Задорожня, класні керівники.

http://redcross-uman.at.ua/news/2017-12-22-130

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко