Випадкове фото
Галерея
037 205 OLYMPUS DIGITAL CAMERA img_5700 018
Архів статей

Обмін досвідом з колегами зі Служби розшуку Німецького Червоного Хреста

На запрошення наших партнерів з Німеччини відбувся робочий візит провідного спеціаліста Служби розшуку ТЧХУ Людмили Тавровської до Служби розшуку Німецького Червоного Хреста (СР НЧХ). Візит був дуже насичений інформаційними зустрічами і обговоренням з представниками різних департаментів у Берліні, Мюнхені та Гамбурзі  поточних питань співробітництва та стратегії взаємодії в здійсненні діяльності з ВРЗ під час збройних конфліктів і стихійних лих. В ході візиту була презентована діяльність СР ТЧХУ. Колег з Німеччини особливо зацікавила організація діяльності з ВРЗ в умовах конфлікту в Україні, взаємодія з МКЧХ, програма з ВРЗ для затриманих в Україні нерегулярних мігрантів. Значний інтерес викликала і діяльність з поширення інформації про послуги з ВРЗ серед населення, залучення волонтерів.

СР НЧХ фінансується Міністерством внутрішніх справ Німеччини, її щорічний бюджет становить 11,5 млн. євро. В суспільстві існує велика потреба в послугах з ВРЗ і розуміння важливості такої діяльності — адже й досі не встановлена доля понад 1 мільйону німецьких громадян, які зникли безвісти під час Другої світової війни. 117 штатних співробітників федерального рівня, 25 — в регіональних офісах, а також близько 90 співробітників у  500 районних організаціях Німецького ЧХ формують Службу Розшуку.

На СР НЧХ урядом Німеччини покладено функцію Національного інформаційного бюро на випадок національних катастроф чи конфліктів.

СР НЧХ має великий архів документів часів війни з вічним терміном зберігання, проте практично вся інформація також продубльована на сучасних цифрових носіях. Архів відкритий для наукових та історичних досліджень, підготовки публікацій тощо.

Значна частина запитів до СР НЧХ стосується відновлення контактів, втрачених внаслідок сучасних війн і збройних конфліктів. В 2016 році нашими колегами було відкрито 2724 справи з розшуку, пов’язаного здебільшого з хвилею міграції до Європи з таких країн, як Афганістан, Сирія, Сомалі, Ірак, Еритрея. У більшості з цих справ вдається встановити долю розшукуваного, відновити родинні зв’язки.

Також СР НЧХ постійно здійснює діяльність за урядовою програмою фінансування медичної допомоги для громадян німецького походження в країнах колишнього СРСР. В 2017 році СР ТЧХУ розгорнула широку інформаційну кампанію з підтримки цієї програми в Україні. В результаті активної діяльності в цьому напрямку Херсонської та Луганської обласних організацій малозабезпечені заявники отримали медичну допомогу на загальну суму понад  50 000 гривень. Співробітництво в цьому напрямку буде продовжено, адже є багато людей, які цього дуже потребують.

Служба розшуку ТЧХУ планує і надалі розвивати плідну співпрацю з німецькими колегами в різних сферах діяльності з ВРЗ.

#службарозшуку

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко