Випадкове фото
Галерея
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 037 OLYMPUS DIGITAL CAMERA 018
Архів статей

Уманська школа №11 долучилася до проекту «Дізнайся про МГП від Червоного Хреста»

Товариство Червоного Хреста України та його осередки поширюють знання серед населення про МГП, про норми та принципи МГП, про гуманітарні цінності.

«Дізнайся про міжнародне гуманітарне право від Червоного Хреста» — під таким гаслом Уманська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста проводить зустрічі в молодіжних колективах.

В загальноосвітній школі №11, директор школи Володимир Васильович Сокирський, до проекту долучилися учні середніх та старших класів.

Міжнародне гуманітарне право – частина міжнародного права, мета якого є регулювання захисту життя і гідності людей під час збройного конфлікту, а також обмеження і запобігання людських страждань і руйнувань, що стали наслідками війни.

http://redcross-uman.at.ua/news/2018-01-24-133

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко