Випадкове фото
Галерея
037 205 img_5700 OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Архів статей

У Білозір’ї реконструювали Центр первинної медико-санітарної допомоги

Днями в Білозірській ОТГ відбулося відкриття реконструйованого комунального закладу «Центру первинної медико-санітарної допомоги». На захід завітали сільський голова Володимир  Міцук, заступник голови ОДА Ярослав Березань та інші. Відвідав подію і голова обласної організації Товариства Червоного Хреста Іван Гретченко.

Іван Іванович передав центру ковдри, постільну білизну та миючі засоби. Із головою Білозірської ОТГ обговорили питання подальшої співпраці та допомоги з боку Товариства.

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко