Випадкове фото
Галерея
OLYMPUS DIGITAL CAMERA img_5700 4 018 205
Архів статей

Жителі села Коржова Слобода отримали безкоштовні медикаменти

Напередодні Міжнародного жіночого дня Центр первинної медико-санітарної допомоги Уманського району спільно з міськрайонною  організацією Товариства Червоного Хреста організували спільний виїзд на фельдшерський пункт села Коржова Слобода. Туди ж запросили  пацієнтів, що потребують періодичного лікування. Їм безоплатно вручили серцеві, антигістамінні, протизапальні медикаменти, полівітаміни, антисептики. Лежачим підопічним ліки буде вручено вдома завідуючою ФП Ніною Горбаченко.

У рамках спільної угоди, підписаної головним лікарем КЗ ЦПМСД  Олександром Новаківським та головою МРОТЧХУ Валентиною Чорною,  співпраця продовжується і в нинішньому році. Залучення потенціалу громадської організації товариства Червоного Хреста, яка в квітні  відзначатиме 100  років з Дня заснування, розширює можливості медичного закладу у наданні допомоги сільським  жителям.

У ході  візиту від жителів села прозвучали звернення щодо надання їм допомоги одягом, взуттям, постільною білизною, предметами гігієни. Потребуючих такої допомоги запрошено  в  міськрайонну організацію Товариства Червоного Хреста для її отримання.

«Нам, ветеранам, потрібні такі зустрічі і ця посильна допомога, —  висловився в бесіді Володимир Іванович Рудий, житель села, в минулому –   механізатор, — адже ми віддалені від районного центру».

Принагідно, присутніх на зустрічі жінок тепло привітали з їхнім чудовим святом – Міжнародним жіночим днем.

https://uman-rda.gov.ua/news/12-22-34-12-03-2018

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко