Випадкове фото
Галерея
img_5700 018 OLYMPUS DIGITAL CAMERA 205
Архів статей

Здолаємо туберкульоз разом

Щороку 24 березня відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом. У цей день світова спільнота звертає увагу населення планети на серйозну проблему сучасності, що становить загрозу здоров’ю людей в усьому світі.

За офіційними даними ВООЗ, у світі близько 9,6 млн. осіб хворіють на туберкульоз, щорічно близько 1,5 млн людей помирає внаслідок цього захворювання.

У переддень зазначеної дати, а саме 20 березня 2018 року, в читальній залі Уманського медичного коледжу відбулася читацька конференція з нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, під час якої розглядалися актуальні питання захворюваності на туберкульоз та шляхи профілактики цієї важко виліковної хвороби.

Захід відбувся спільно з Міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України на чолі з Чорною Валентиною Андріївною. У конференції взяла участь заступник директора з навчально-виховної роботи Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №10 – медична гімназія» Молчан Галина Павлівна.

Цікаву інформацію щодо історичних відомостей про туберкульоз, етіології, клінічних проявів, форм, специфічної та неспецифічної профілактики зазначеної хвороби підготували студенти третього курсу відділення сестринської справи Нєфьодова Анна, Марущак Анна, Манзюк Валерія,  Макаренко Оксана, Лозова Сніжана.

Учасниками обговорення стали голова циклової комісії терапевтичних дисциплін Субботович Валерій Вікторович, викладач коледжу Кучеренко Олена Володимирівна та заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Домбровська Валентина Василівна.

Відео за посиланням — https://youtu.be/Wu2Bl4kpvwc

http://umanmedical.com/index.php?url_page=post&id=164

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко