Випадкове фото
Галерея
037 205 018 OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Архів статей

Епідеміологічна ситуація в Умані із захворювання на туберкульоз стабільна

24 березня відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом. З цієї нагоди в Умані відбулось засідання «Круглого столу» з питань профілактики захворювання на туберкульоз. Про існуючі проблеми, питання, які потребують вирішення, статистику та інше говорили керівники міста, медики, представники управління праці і соціального захисту населення та керівники громадських організацій.

Відео за посиланням — https://youtu.be/Hicco2um9HE

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко