Випадкове фото
Галерея
img_5700 4 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Архів статей

Звенигородців просять долучитися до Великодніх ініціатив

Шановні добродії! Вітаємо Вас зі скорим святом Світлого Христового Воскресіння, яке символізує торжество добра та злагоди, надихає кожного з нас почуттям духовного відродження і весняного оновлення.

Великоднього блаженства  завжди з радістю та надією чекають усі – від малого до літнього, від людини зі скромним достатком до заможного. І споконвіку було саме зараз  допомогти самотнім і немічним, старим і убогим. Закликаємо підтримати доброчинні наміри Червоного Хреста, щоб не залишити  напризволяще, нагодувати та обігріти найбільш уразливі верстви населення.

Звенигородська районна організація Товариства Червоного Хреста в приміщенні поліклініки для дорослих готова прийняти пасхальні подарунки — продукти харчування, ліки, одяг, засоби гігієни, тощо. Зробіть благодійний внесок, який для Вас буде прийнятний — не для розкоші, а для  виживання. Рахунок для внесків коштами   26000060707203  в ЧГРУ «Приватбанк»,  МФО 354347, ЗКПО 21382112. Контактний телефон: (097) 748-06-24.

Запрошуємо також долучитися до участі у благодійній акції «Запроси дитину на свята у родину» та подарувати дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування родинне тепло та святковий настрій, запросивши у свою родину чи заклад громадського харчування.

Любі земляки! Прийміть наші побажання Господнього благословення в усіх Ваших справах і помислах. Нехай Великдень принесе добро і радість у Ваші душі, серця, оселі!

 Щиро дякуємо та сподіваємось на розуміння і підтримку!

З повагою,

голова Звенигородської районної організації

Товариства Червоного Хреста

Володимир Слинько

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко