Випадкове фото
Галерея
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 205 4 OLYMPUS DIGITAL CAMERA 037
Архів статей

Вітання з нагоди 100-річчя з дня утворення Українського Червоного Хреста

Шановні колеги, партнери, волонтери, благодійники, актив Товариства Червоного Хреста Черкащини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 100-річчя з дня утворення Товариства Червоного Хреста України.

Щиро  дякую Вам за сумлінну працю, готовність прийти на допомогу, за Ваше терпіння, чуйність і щедрість душі, мудрість і самовідданість справі, яку Ви робите. Хай невичерпною буде чиста криниця Ваших душ, а заслужена шана додасть  сил і наснаги на нові здобутки у нашій благородній справі.

У цей прекрасний весняний день щиро бажаю міцного здоров’я, життєвої наснаги, завжди позитивного настрою, успіхів і особистих творчих досягнень.

Зичу, щоб і надалі життєві дороги повнилися приємними подіями, любов’ю та душевним спокоєм!

Бажаю Вам нових успіхів у добродійній праці на ниві милосердя.

 

З глибокою повагою,

голова Черкаської обласної організації

Товариства Червоного Хреста України

Іван Гретченко

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко