Випадкове фото
Галерея
018 img_5700 205 OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Архів статей

В Умані відбулася читацька конференція з нагоди 100-річчя заснування Товариства Червоного Хреста (фоторепортаж)

З нагоди 100-річчя заснування Товариства Червоного Хреста України в комунальному вищому навчальному закладі «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Тарса Григоровича Шевченка» відбулася читацька конференція за участю голови Уманської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Валентини Андріївни Чорної, викладачів та студентів коледжу.

На конференції розглянули питання основних принципів Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, волонтерської діяльності, основні програми та напрямки діяльності Товариства.

Деталі — у нашому фоторепортажі.

 

Смілянець В.В.,

голова циклової комісії суспільних дисциплін

http://umanpedcollege.at.ua/news/z_nagodi_100_richchja_zasnuvannja_tovaristva_chervonogo_khresta_ukrajini/2018-04-05-613

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко