Випадкове фото
Галерея
037 018 OLYMPUS DIGITAL CAMERA 205
Архів статей

На Уманщині відзначили 100-річчя Товариства Червоного Хреста України

18 квітня Товариство Червоного Хреста України відзначило одну з вагомих дат в своєму історичному календарі – 100-річчя з дня заснування. Це одна з найбільших громадських організацій нашої країни, яка починає свою історію з буремної весни 1918 року, коли Україна боролася за незалежність і демократію, долаючи спадок царської імперії та Першої світової війни – катастрофічний стан здоров’я населення, епідемії тифу, холери, туберкульозу, голод і холод.

Товариство з того часу й дотепер надає медичну і гуманітарну допомогу, бере участь у наданні міжнародної допомоги в разі катастроф і надзвичайних ситуацій, забезпечує медико-соціальну допомогу найменш соціально-захищеним верствам населення, про-водить санітарно-просвітницьку роботу. На Уманщині такі завдання реалізовує міськрайонна організація Червоного Хреста, яка об’єднує 200 первинних осередків у місті та районі.

Із ювілейною датою ТЧХУ голову цієї міськрайонної організації Валентину Чорну, патронажних сестер, активістів та волонтерів руху Червоного Хреста привітали голова районної ради Оксана Супрунець та голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко.

— Шановні працівники Товариства Червоного Хреста, їхні послідовники, волонтери, благодійники! Бажаю усім вам сил та можливостей і надалі творити добрі справи. Нехай вас не підводить здоров’я, не відвертається удача та супроводжує щаслива доля. Нехай незмінними у вашій діяльності і вашому житті залишаються такі ж пріоритети, як нині, — допомагати тим, хто цього найбільше потребує, — зазначив очільник району Євгеній Данченко.

— Сердечно зичу всім головам первинних організацій Товариства Червоного Хреста України в Уманському районі, волонтерам, благодійникам доброчинних справ світлих життєвих обріїв, міцного здоров’я, злагоди в усьому, щоб кожен прожитий день дарував радість і задоволення від роботи, — продовжила у вітальній промові Оксана Супрунець. — Приємно й те, що до реалізації різних гуманітарних і соціальних проектів червонохрестівців долучаються й депутати Уманської районної ради. Серед найактивніших — Петро Володимирович Карачун, керівник ТОВ «Аграрій СВПП»; Володимир Петрович Мальченко, директор ТОВ «Прометей»; Любов Іванівна Кобець, керівник ТО В «Весна», а також депутат Уманської районної ради 4-х скликань, а нині — депутат Паланської ОТГ, голова ФГ «Агрофірма «Базис» Володимир Олексійович Осадчий; керівник ПП «Рогова» Дмитро Лукич Однокінний; керівник ПП «Дмитрушки» Василь Анатолійович Рубаненко; керівник ПП «Орієнтир Агро Б» Руслан Васильович Бойко, керівник ФГ «Мрія» Ігор Георгійович Венжега та інші. Від імені всього депутатського корпусу Уманської районної ради та від себе особисто Оксана Супрунець висловила вдячність усім цим добродіям за благочинність і милосердя.

Окрім теплих слів привітань, посадовці здійснили місію нагородження Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації. Зокрема, за вагомий особистий внесок у станов- лення та розвиток благочинної діяльності на Уманщині, активну життєву позицію та з нагоди 100-річчя з дня заснування Товариства Червоного Хреста України почесною грамотою була нагороджена голова міськрайонної організації ТЧХУ Валентина Чорна. Зі свого боку, Валентина Андріївна зі щирими словами привітань звернулась до червонохрестівців Уманщини й подякувала всім, хто співпрацює з очолюваною нею гуманітарною організацією і небайдужий до проблем знедолених.

За підтримку діяльності громадської організації, безпосередню участь у благодійних акціях і програмах червонохрестівців та з нагоди 100-річчя з дня заснування Товариства Червоного Хреста України вона вручила Оксані Супрунець Почесну грамоту обласної громадської організації Товариства Червоного Хреста України.

Почесна відзнака Національного комітету Товариства Червоного Хреста України є найвищою нагородою. Під час урочистостей її було вручено депутату Уманської районної ради, керівнику ТОВ «Аграрій СВПП» Петру Карачуну. Приєдналися до вітальних слів і голова Уманської районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Петро Сорока та голова районної ветеранської організації Анатолій Дем’янчук, подякувавши червонохрестівцям за чуйні серця, за добро й милосердя.

Виступи перепліталися пісенними і музичними вітаннями колективів та виконавців Уманщини. Концертна програма організована районним центром культури та дозвілля.

Дмитро Гайда,

радник голови Уманської районної ради

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко