Випадкове фото
Галерея
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 018 OLYMPUS DIGITAL CAMERA img_5700 037
Архів статей

Утвердження ідеалів милосердя, гуманізму і доброчинності

З нагоди 100-річчя з дня заснування Товариства Червоного Хреста України відбулася зустріч голови міськрайонної організації Товариства Валентини Андріївни Чорної з викладачами і студентами історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Валентина Андріївна презентувала об’єм завдань, які ставить перед собою Товариство Червоного Хреста України, перерахувала найвагоміші акції милосердя і доброчинності на державному рівні в часи, коли Україна перебуває у військовому конфлікті з Росією на Сході. Було загострено увагу аудиторії на проблемах охорони здоров’я, які постійно виникають і успішно знаходять вирішення у руслі гуманізму  на всіх рівнях починаючи від державних структур і завершуючи органами місцевого самоврядування.

По завершенню зустрічі грамотами Товариства Червоного Хреста України, за вагомий внесок в утвердження ідеалів милосердя, гуманізму і доброчинності було нагороджено історичний факультет, студентів-волонтерів Радчук Анюту, Телевань Анну і Федько Олександра.

Декан Анатолій Карасевич подякував за нагороди і побажав подальших успіхів у розвитку традицій гуманізму нашої держави.

https://history.udpu.edu.ua/39-novyny/1264-utverdzhennya-idealiv-myloserdya-humanizmu-i-dobrochynnosti

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко