Випадкове фото
Галерея
037 img_5700 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Архів статей

Колектив ЧДТУ долучився до благодійної акції з нагоди Всесвітнього дня Червоного Хреста

Щороку 8 травня відзначається Міжнародний День Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Ця подія започаткованана честь швейцарського гуманіста, мецената Жана Анрі Дюнана, який народився 8 травня 1828 року.

Відтак 8 травня, Черкаський державний технологічний університет спільно з Черкаською міською організацією Товариства Червоного Хреста України провели благодійну акцію, до якої мали змогу долучитися всі небайдужі.

Окрім благочинного збору коштів, протягом дня в черкаському виші лунала радіогазета, присвячена історії виникнення та діяльності товариства Червоного хреста.

– 18 квітня ми відзначали сторіччя від дня заснування товариства Червоного Хреста в Україні, а сьогодні, 8 травня світова спільнота відзначає Всесвітній День Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, – інформує Голова Черкаської міської організації Товариства Червоного Хреста України Ганна Горбач. – Щороку ми проводимо чимало благодійних акцій для збору коштів тим, хто цього потребує. Так, минулоріч ми зібрали близько мільйона гривень та надали допомогу більше, ніж трьом тисячам людей похилого віку, тим категоріям населення, які потребували підтримки. Наше товариство тісно співпрацює з освітніми закладами і щиро вдячне за небайдужість та допомогу.

Міжнародний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця — це міжнародний гуманітарний рух, в якому беруть участь близько 97 мільйонів добровольців у всьому світі. Метою діяльності руху є захист людського життя та здоров’я, запобігання людським стражданням та їх полегшення, незалежно від раси, релігійних та політичних поглядів.

http://pres-centr.ck.ua/tape/70309/

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко