Випадкове фото
Галерея
018 205 4 OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Архів статей

На Звенигородщині молодь змагалася в умінні надавати допомогу

«Рятівник» — один з етапів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), районний етап якої нещодавно пройшов на центральному стадіоні міста. Тут юні козачата змагалися в умінні практично надати першу долікарську допомогу та транспортувати потерпілого, відповідали на запитання теоретичного туру.

В запеклій боротьбі, а команди були підготовлені досить добре, перемога дісталась рою спеціалізованої школи №1 (голова первинної організації Червоного Хреста Людмила Безкоровайна), друге місце виборов загін загальноосвітньої школи ім. Т.Г. Шевченка (Світлана Курбатова), третє місце посів НВК с. Княжа (Ольга Гладченко).

Відрадно, що в поточному навчальному році питання навчання педагогів та учнів навичкам першої допомоги в більшості навчальних закладах актуальне, а проведені змагання сприяли закріпленню практичних навичок та теоретичних знань.

Володимир Слинько,

голова Звенигородської районної організації

Товариства Червоного Хреста

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко