Випадкове фото
Галерея
205 img_5700 037 OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Архів статей

Виховний захід з нагоди 100-річчя Товариства Червоного Хреста України

Нещодавно на факультеті української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася зустріч студентів-першокурсників з керівником Уманської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Валентиною Андріївною Чорною. Гостя розповіла про діяльність Червоного Хреста в місті та районі.

Студенти переглянули презентацію про основні напрямки роботи Товариства. Валентина Андріївна закцентувала увагу на основних хворобах сучасного суспільства. Розповіла про ситуацію з захворюванням на туберкульоз, СНІД, венеричних захворюваннях тощо. Конкретно вказувала на види та симптоми цих недуг. У ході бесіди Валентина Андріївна давала відповіді на запитання студентів. 

На завершення зустрічі Валентина Андріївна відзначила колектив факультету української філології, який вже не один рік співпрацює з Товариством Червоного Хреста. За вагомий особистий внесок в утвердження ідеалів милосердя, гуманізму і доброчинності та з нагоди 100-річчя з дня заснування Товариства Червоного Хреста України грамотою нагороджено декана факультету, професора Коваль Валентину Олександрівну. Натомість студенти-філологи з нагоди 100-річного ювілею Товариства презентували Валентині Андріївні символічну ляльку-мотанку.

https://ff.udpu.edu.ua/blog/2018/05/vyhovnyj-zahid-z-nahody-100-richchya-tovarystva-chervonoho-hresta-v-ukrajini

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко