Випадкове фото
Галерея
205 OLYMPUS DIGITAL CAMERA img_5700 037
Архів статей

Нерозривність поколінь

Днями, Уманська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста взяла участь у відзначенні травневих свят. День Примирення, День Перемоги, Всесвітній День Червоного Хреста і Червоного Півмісяця – поруч мужність і милосердя. Вони разом на війні і в мирному житті. Інакше не може бути.

В ці пам’ятні дні Уманська міськрайонна організація Товариства вкотре спільно з активом, юними червонохрестівцями вітали ветеранів Другої світової війни. Ми були поруч з ними, спілкувалися, супроводжували їх під час святкових заходів.

Червонохрестівці привертали увагу учасників пам’ятних заходів своєю вишуканою формою одягу, оптимізмом і даниною пам’яті тим далекими подіями, які не згаснуть в наших серцях ніколи.

Ми непереможні — доки живе пам’ять поколінь і наша невтомна жага жити під мирним небом в ім’я життя. Так було, так є, і так буде завжди!

Валентина Чорна,

голова Уманської міськрайонної організації

Товариства Червоного Хреста

http://lviv-redcross.at.ua/blog/2018-05-13-13198

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко