Випадкове фото
Галерея
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 205 037 img_5700
Архів статей

Уманські бібліотекарі пройшли навчання з надання першої допомоги

Бібліотекарі, завдяки Уманській міськрайонній організації Товариства Червоного Хреста, пройшли навчання з надання першої домедичної допомоги.

Спасибі Валентині Андріївні Чорній, голові Уманського Товариства, за цікаву та інформативну зустріч.  Отримані нові знання є надзвичайно важливими для кожної людини, адже можуть стати у нагоді та врятувати комусь життя.

Ось уже 100 років Товариство Червоного Хреста в Україні допомагає людям, які потрапили у скрутні життєві обставини, стоїть на варті доброти та милосердя.

Тож вітаємо членів організації з цим ювілеєм, нехай добро повернеться до Вас сторицею.

 

http://umanlibrary.blogspot.com/

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко