Випадкове фото
Галерея
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 018 4 205
Архів статей

Рятувальники здали кров для хворих дітей

1 червня в Міжнародний день захисту дітей Уманська ДПРЧ 14 та міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста організували День донора.

Група рятівників державної протипожежної рятівної частини 14 прийшла на донорський пункт Уманської міської лікарні №3 (відомої, як станція переливання крові), і дали свою кров для дітей, яким потрібна допомога. Очолила групу донорів начальник  протипожежної  частини майор служби цивільного захисту Ірина Деренюк.

Серед тих, хто став в цей день донором, дав безоплатно кров на потреби хворих дітей:

начальник караулу 14 ДПРЧ лейтенант  Андрій Мислюк,

командир відділення  старший прапорщик Андрій Приходченко,

командир відділення прапорщик Іван Козловський,

пожежник-рятувальник молодший сержант Олександр Нижник,

водій молодший сержант Микола Лукашенко,

водій прапорщик Володимир Петренко.

Щоденно ризикуючи власним життям, рятівники поспішають на допомогу ще й хворим дітям. Це благородний вчинок мужніх людей, які діляться частиною власного здоров’я, щоб допомогти нужденним.

Нехай благородство рятівників буде гарним прикладом для  наслідування.

Подяку донорам протипожежної частини за безкорисливість висловили начальник Уманського РВ Управління ДСНС України в Черкаській області полковник Олександр Лебідь, головний лікар міської лікарні №3 Іван Клименко, голова міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Валентина Чорна.

https://uman-rda.gov.ua/news/14-15-37-04-06-2018

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко