Випадкове фото
Галерея
018 img_5700 OLYMPUS DIGITAL CAMERA 4
Архів статей

Волонтери Товариства Червоного Хреста подарували радість маленьким уманчанам

1 червня до дітей Уманської міської дитячої лікарні завітала міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста.

Волонтери-старшокласники міської школи-колегіуму №7 Сергій Баліцький, Анна Зозуля, Іван Левицький, Яна Мандюк, Костя Федін, Вікторія Черкес та вчитель школи Юлія Мельник, швидко знайшли спільну мову з дітками, які знаходилися у дитячому відділенні.

Юні волонтери завітали з подарунками від Червоного Хреста, які діти розібрали кожен на свій смак: кому до вподоби м’які іграшки, іншим — книжки-розмальовки, засоби гігієни, шкільні канцтовари… Найменший пацієнт Сергійко облюбував книжечки на англійській мові. Тут і розмальовки, і алфавіт, і можна навчитися рахувати англійською.

Невимушене спілкування зблизило дітей в єдиному бажанні: бачити цей світ різнобарвним, цікавим, доброзичливим. Дружні стосунки оптимізували настрій дітей, їх очі світилися радістю.

Одужуйте швидше! Таким було одностайне побажання дітям дитячого відділення. Наступило літо. Пора
шкільних канікул і відпочинку. Нехай воно додасть кожній дитині здоров’я та загартує на цілий рік.

http://uman-rada.gov.ua/index.php/novyny/item/11347-volontery-tovarystva-chervonoho-khresta-podaruvaly-radist-malenkym-umanchanam%20-1

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко