Випадкове фото
Галерея
037 018 OLYMPUS DIGITAL CAMERA 4 img_5700
Архів статей

Молодь обирає здоров’я

Таке гасло фестивалю-конкурсу, який декілька років поспіль проводиться відділом світи Звенигородської районної державної адміністрації та районним осередком Товариства Червоного Хреста. Метою заходу є формування, популяризації та пропаганди здорового способу життя серед дітей і молоді, запобігання негативним проявам серед дітей, виявлення та підтримка талановитих підлітків. Його учасники – команди загальноосвітніх шкіл району.

Цьогоріч програмою фестивалю передбачені конкурси літературно-музично-спортивних міні-композицій, плакатів, фотографій та вікторина «Що я знаю про здоровий спосіб життя». Крім того, до проведення дійства долучилися і найменші прихильники здорового способі життя: вихованці закладів дошкільної освіти, юний баяніст Матвій Лапський, молодша та старші групи танцювального гурту «Смайлики», які своїми виступами підтримували здорову атмосферу серед глядачів.

За результатами конкурсних змагань найкращі вміння у пропаганді здорового способу життя продемонструвала команда «Здоров’ячко» Звенигородської спеціалізованої школи І-Ш ступенів імені Тараса Шевченка,, тож і перемогла. ІІ місце виборола команда «Антивірус» Звенигородської спеціалізованої школи №1, ІІІ- команда «Вітамінки» Шевченківського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів. На завершення фестивалю команди отримали грамоти та подарунки, а всі учасники – солодощі від районної організації Червоного Хреста.

Наталія Лисенко,

методист районного методичного кабінету

відділу освіти м. Звенигородка

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко