Випадкове фото
Галерея
205 037 018 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Архів статей

Відпочиваючи, навчались

Днями Уманський комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та Уманська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста провели тренінг в Дмитрушківському пришкільному таборі «Сонечко», де відпочивали майже 200 дітей різних вікових категорій.

Вихованці табору середнього та старшого віку відпрацювали практичні навички домедичної допомоги, які їм продемонструвала голова міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Валентина Чорна. Зокрема, діти познайомилися з вправами оживлення при зупинці дихання та серцевої діяльності. Вихованці табору цікавилися алгоритмом дій при інших травмах.

Кожен охочий долучився до порядку виконання штучного дихання та штучного масажу серця.

Міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста також передала для пришкільного табору полівітаміни, медикаменти.

Діти можуть допомогти одноліткам, якщо трапилася травма, — такого висновку дійшли присутні при практичному навчанні. Зокрема, провести імобілізацію місця перелому, зупинити кровотечу, допомогти при опіках, обробити рану.

Червонохресні активісти допомагали бажаючим при відпрацюванні вправ на спеціальному манекені. Тож після завершення тренінгу всі його учасники залишилися задоволеними і збагаченими новими знаннями та навиками з першої допомоги. Літо попереду, нехай воно загартує дітей і принесе їм лише радість.

 

В. Андрієнко

Газета «Уманська зоря»,

 28 червня 2018 року № 26 (16940)

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко