Випадкове фото
Галерея
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 205 4 037 img_5700
Архів статей

Вітаємо з ювілеєм Володимира Слинька!

Днями голова Звенигородської районної організації Володимир Слинько відзначив свій ювілей. 24-річним юнаком він очолив районну організацію Товариства. В лютому поточного року ми вже вітали ветерана-червонохрестівця із 35-річчям трудового стажу, тепер же щиро поздоровляємо із 60-м Днем народження!

Обласна організація Товариства Червоного Хреста, активісти, волонтери та усі небайдужі жителі області та району зичать Вам міцного здоров’я, оптимізму, сил та наснаги і надалі працювати й допомагати людям! З великою приємністю розміщуємо на сайті привітання від голови Звенигородської районної організації ветеранів війни та праці, члена президії правління районної організації Червоного Хреста Петра Уманця.

«Володимир Гнатович працює на громадських засадах членом президії Звенигородської районної організації ветеранів з часу її створення в 1987 р. і по сьогодні. З 1998 року обирався заступником голови районної організації ветеранів. Зарекомендував себе відповідальним активістом ветеранського, червонохресного та волонтерського руху в районі, вніс вагомий внесок у вирішення невідкладних проблем соціального захисту ветеранів усіх рівнів, соціальної реабілітації осіб, які потребують піклування. В різні часи він очолював комісії по роботі з засобами масової інформації, надання медичної допомоги, соціально-побутового обслуговування ветеранів, розвиток волонтерського руху. До доручених громадських обов’язків ставиться з усією серйозністю, добропорядно та відповідально. Користується заслуженим авторитетом та повагою серед ветеранів і громадськості району.

Як керівник районної організації Червоного Хреста має високі досягнення у праці та відзначений Подякою Кабінету Міністрів України, Почесною Грамотою Черкаської обласної ради, Грамотою Звенигородської районної державної адміністрації, Грамотою Звенигородської районної ради, численними грамотами та подяками районних та обласних структур. Брав участь у двох з’їздах Товариства Червоного Хреста України, багато років обирався членом президії правління Черкаської обласної організації Червоного Хреста та головою її громадських комісій. У 2008 році рішенням Президії Правління Товариства нагороджений найвищою відомчою нагородою – нагрудним знаком «Почесна відзнака Товариства Червоного Хреста України».

Сьогодення додало нашому волонтеру-ювіляру ще одну Грамоту районної держаної адміністрації та найвищу нагороду нашого міського голови – медаль «За заслуги перед містом Звенигородка».

Многая літа вам, шановний Володимире Гнатовичу, доброго здоров’я, нових досягнень в справі соціальної підтримки земляків!»

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко