Випадкове фото
Галерея
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA img_5700 4
Архів статей

Безробітні уманчанки оволоділи навичками першої медичної допомоги

Уміння надати першу долікарську допомогу – життєво важливе для всіх людей. Особливо актуальні ці навички у період шкільних канікул для жінок, які мають неповнолітніх дітей.

Так, в Уманському міському центрі зайнятості 16 безробітних жінок мали нагоду відпрацювати алгоритм дій при наданні першої долікарської допомоги на черговому засіданні клубу «Я успішна жінка».

Заняття було проведено начальником відділу активної підтримки безробітних Аллою Крупською спільно з головою міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Валентиною Чорною. Засідання проходило в затишній атмосфері клубної роботи, у форматі живого спілкування.

У рамках тренінгу присутні жінки дізнались, як надати першу допомогу при втраті свідомості, кровотечах та як провести серцево-легеневу реанімацію. Під пильним наглядом інструктора Валентини Чорної, учасниці засідання відпрацювали кожну дію.

«При організації надання першої долікарської допомоги особливу увагу необхідно звернути на її своєчасність. Від цього залежить подальше лікування потерпілих та терміни їх медичної і трудової реабілітації», — наголосила інструктор.

По закінченню зустрічі жінки зійшлися в думці, що знання, які вони отримали під час зустрічі допоможуть їм у складних життєвих ситуаціях і водночас висловили побажання всім учасникам клубу, аби такі ситуації зустрічалися якомога рідше.

Уманський МЦЗ

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко