Випадкове фото
Галерея
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 037 OLYMPUS DIGITAL CAMERA 205
Архів статей

Обізнаний – захищений!

Багатьох відпочивальників спекотне літо запрошує охолонути у свіжих обіймах річок, ставків, озер, морів та океанів. Дійсно, ця стихія завжди  сприяє підтриманню здоров’я людини, покращенню емоційного стану, охолоджує та насолоджує тіло і душу.

Але вода — не тільки друг людини, вона може бути і причиною трагедії. Саме на цьому акцентували увагу відпочивальників на  місцевому пляжі р. Гнилий Тікич працівники Звенигородських районних організації Товариства Червоного Хреста та відділу управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Черкаській області. Вони розповіли дорослим та дітям про попередження нещасних випадків на водоймища, діях при травмах, кровотечах та судомах, провели практичні заняття з допомоги потопельнику та продемонстрували серцево-легеневу реанімацію.

Дуже приємно, що серед присутніх були люди, знайомі з діями при раптових небезпечних для здоров’я людини станах. Тож всі разом поновили важливі знання та навички.

Нехай літній відпочинок принесе лише радість, насолоду та бадьорий фізичний стан!

Роман Приземний,

інженер групи рятувальних робіт

райвідділу управління ДСНС України

м. Звенигородка

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко