Випадкове фото
Галерея
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 205 037 018
Архів статей

Червоний Хрест зібрав дітей до школи

 – Бабуся, а можна ще трішки погратися, — проситься моя цьогорічна першокласниця, з радістю розглядаючи щойно отриманий портфелик та бажаючи приєднатися до інших діток дитячого ігрового центру «Бегемотик», які весело гомонять численним розважальним приладдям. А веселилися вони разом із казковими героями досхочу, ласуючи всілякими смаколиками, розважаючись численними іграми!

Когорта майбутніх першокласників-сиріт та дітей початкових класів із сімей зі складними життєвими обставинами на запрошення районної організації Червоного Хреста в ігрову центрі зробити мандрівку в казкову країну чудес, отримали шкільне приладдя, одяг та взуття. А ще — кваліфіковані фахівці перукарні малого підприємства «Перукар», керівник Черненко Л. В. перед Днем знань зроблять їх чудовими джентльменами та панянками.

Благодійний захід став можливим завдяки спонсорам: народному депутату України В.М. Ничипоренку (4 укомплектовані канцтоварами портфелика), керівництву на трудовому колективу дитячого ігрового центру «Бегемотик», підприємцям В.М. Горобцю (мережа магазинів «Хліб і до хліба»), О.С. Єрьоменко (кіоск «Шаурма») колективу магазину «Вацак». Одяг двом першокласникам-сиротам виділили підприємці О.І. Лелека (магазин «Бембік») та колектив магазину «Дитячий одяг» («зелений» торгівельний комплекс). По портфелику надали також підприємці Л.М. Скляр та Н.О. Олефіренко з магазинів «Канцтовари» а смачною випічкою частував колектив кіоску «Крендельок».

Сердечне спасибі районній організації Червоного Хреста та розважальному центру, всім спонсорам за свято для наших діток, розраду для нас. А ще – за фінансову підтримку, адже спорядити діток до школи для нас, опікунів дітей-сиріт, надзвичайно складно.

Марія Петрівна Миколенко,

опікун дитини-сироти,

м. Звенигородка

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко