Випадкове фото
Галерея
img_5700 205 OLYMPUS DIGITAL CAMERA 018
Архів статей

Всесвітній день першої допомоги

8 вересня відзначається Всесвітній день першої допомоги. А Червоний Хрест – провідний лідер у світі з навчання населення навичкам надання першої допомоги.

Цього року темою заходу стала  «Перша допомога при дорожньо-транспортних пригодах». Ця проблема актуальна і для України, і для усього світу. Майже кожен день кожен із нас є учасником дорожнього руху: пішоходом, велосипедистом, водієм або пасажиром. На жаль, у світі ДТП забирають близько 1,25 млн. життів на рік. Кожного дня близько 3500 людей гинуть на дорозі, а ще десятки тисяч отримують травми, які часто призводять до наслідків, що змінюють життя. Якщо вчасно не надається перша допомога, то багато важко травмованих людей не виживають у дорожньо-транспортній катастрофі (ВООЗ, 2004 рік). А своєчасне надання першої допомоги може різко зменшити кількість фатальних випадків на дорозі.

6-7 вересня 2018 тренер з першої допомоги обласної організації Товариства Червоного Хреста Любов Коваль та інструктор з першої допомоги міської організації Товариства Ганна Горбач за участі волонтерів Червоного Хреста провели майстер-клас з серцево-легеневої реанімації в Черкаському державному технологічному університеті та показову симуляцію на тему: «Перша допомога при ДТП» під час вуличної акції. Крім того, було організовано заняття з першої допомоги в транспортному підприємстві «Сервіс-Авто-2005», під час яких пройшли курси більше 20 водіїв маршрутних авто.

Проведення таких заходів мало на меті важливу соціальну функцію – підвищити обізнаність людей щодо безпеки дорожнього руху, заохотити людей оволодіти навичками надання першої допомоги, посилити роль людини в захисті самого себе та інших від нещасних випадків та реагування у кризових ситуаціях.

Любов Коваль,

тренер обласної організації ТЧХ

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко