Випадкове фото
Галерея
img_5700 205 4 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Архів статей

Доброчинність поглядом юних художників

Уманська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України, міська школа мистецтв, Спілка жінок міста впродовж десятиліття організову­ють проведення на теренах міста конкурсу дитячих малюнків під гаслом: «Людина починається з добра». Цьогорічний захід відбувся в рамках відзначення 100-річчя створення Товариства Червоного Хреста України. Активними його учасниками вкотре стали вихованці Уманської школи мистецтв.

Як зазвичай, організатори заходу заохочують юні обдарування глибше пізнавати світ образотворчого мистецтва і вдосконалювати свою майстерність під час роботи олівцем, вугіллям, гуашшю, темперою, пастеллю, акварельними і олійними фарбами. Допомагають їм в цьому досвідчені викладачі школи мистецтв: Людмила Чернишенко, Зоя Шишковська на чолі з директором Анною Юрійчук. З теплотою в серці колеги і вихованці згадують про колишнього керівника школи мистецтв Вікторію Лисогор (нині покійну), яка стояла біля витоків проведення цього конкурсу.

Творчі доробки юних талантів різнопланові. Вони пройняті добротою, милосердям, бажанням і готовністю допомогти людям у скрутну хвилину життя, дарують глядачам гарний настрій, заохочують долучатися до доброчинних справ. Зокрема, на особливу увагу заслуговують малюнки: Анжеліки Тодоренко «Сестри милосердя», Саші Синиці «Турбота», Дарини Дідуги «Твори добро», Діани Віденко «Діти під захистом Червоного Хреста», Маші Самагали «Плекаємо надію», Насті Рябокінь «Червоний Хрест за мир», Лілі Козоріз «Разом нас багато», Вікторії Ярчук «Допомога Червоного Хреста», Данаї Домбровської «Ми разом», Анни Зрайченко «Допоможемо постраждалим». Відео з малюнками можна переглянути за посиланням із сайту Уманської міської центральної бібіліотеки для дітей — https://youtu.be/HwH_4u_rm84

Катерина Гуща, Тетяна Малайдах, Євгеній Михайловський, Дарина Олійник, Анастасія Рябокінь, Анастасія Франчук, Вікторія Янчук пройнялися іншою проблемою — донорством. А тому у своїх роботах вони возвеличують донорів крові і запрошують до участі в цій надзвичайно благородній справі інших.

Понад 60 найкращих робіт юних художни­ків складають тематичну експозицію міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України «Людина починається з добра». Аби малюнки були доступні широкому загалу, очільниця міськрайонної організації ТЧХУ, голова Спілки жінок міста, член національної Спілки журналістів України Валентина Чорна у тісній співпраці з колективом Уманської міської централізованої системи бібліотек, зокрема, директором Людмилою Чупряк, її заступником Валентиною Журою, завідуючою бібліотекою №4 Оленою Козаченко, бібліотекарем ЦДБ Сніжанною Супрунюк, підготували презентацію малюнків та розмістили її на сайті Уманської міської центральної бібліотеки для дітей. Окрім того, кращі дитячі доробки використала для заставки благодійних квитків Черкаська обласна організація Товариства Червоного Хреста України.

Цілком можливо, що серед нинішніх вихованців Уманської школи мистецтв навчаються тримати у руках пензель майбутні українські Пабло Пікассо, Сальвадори Далі, Ван Гоги та інші видатні художники. Головне — вчасно помітити в кожному юному обдаруванні його особисту творчу жилку і допомогти її розвинути.

 

 Газета «Уманська зоря»,

21 вересня 2018 року №39 (16953)

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко