Випадкове фото
Галерея
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 4 037 img_5700
Архів статей

Патрульні і Червоний Хрест провели спільну зустріч з громадськістю

Відкритий діалог з громадою цього разу відбувся в центральному парку міста Умань, навчальних закладах й автошколі.

Місцеві мешканці охоче долучалися до спілкування з патрульними і червонохрестівцями. Інспектори розповідали про безпечну поведінку на дорозі, про адміністративну відповідальність та більше, про будні патрульних поліцейських.

Спільно з волонтерами Уманської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста патрульні провели квест з надання першої допомоги при зупинці діяльності серцево-дихальної системи.

Такі зустрічі зарядили всіх позитивною енергією, надихнули до активних дій щодо вступу в ряди правоохоронців порядку. Особливо раділи зустрічі учні 1-г класу школи №7 міста Умань, які в ігровій формі повторювали правила дорожнього руху та мали змогу познайомитись з новими. Під час гри дітлахи перевтілювались у справжніх водіїв, пішоходів, пасажирів та радо отримували корисні розмальовки з необхідними порадами.

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко