Випадкове фото
Галерея
OLYMPUS DIGITAL CAMERA img_5700 037 018
Архів статей

День людей похилого віку

Другий місяць осені розпочинається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку.

День літньої людини – це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління.

01 жовтня 2018 року в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Чигиринського району проведено урочисті заходи з нагоди Дня людей похилого віку.

01 жовтня 2018 року в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чигиринського району проведено урочисті заходи з нагоди Дня людей похилого віку.

Привітали присутніх зі святом голова районної ради Валентина Алєксєєвець, заступник голови районної державної адміністрації Микола Турик, секретар міської ради Олександр Іванов та начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Владислав Хоменко.
Запрошені почесні гості побажали присутнім міцного здоров’я, довголіття, добра та залишатись в душі та серці завжди молодими, бадьорими і веселими.

З подарунками у вигляді наборів постільної білизни відвідали колишніх жителів голови сільських рад. До заходів залучились і приватні підприємці з подарунками. Зокрема, з продуктами харчування та промисловими товарами.

Голова обласної організації Товариства Червоного Хреста Іван Гретченко подарував інвалідний візок та ходунки.

А натомість, колектив «Козачка» та ансамбль ветеранів праці районного Будинку культури подарували святковий концерт.

Адміністрація територіального центру та проживаючі щиро вдячні небайдужим людям за допомогу та підтримку.

http://www.chigirinrda.gov.ua/novunu/8381-den-liudey-pohilogo-vku.html

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко