Випадкове фото
Галерея
037 018 img_5700 OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Архів статей

Районна програма «Турбота»

Уманська районна державна адміністрація та міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста на виконання районної програми “Турбота” та з нагоди Міжнародного дня людей поважного віку, Дня ветеранів України проводять щорічну благодійну акцію «Місія доброчинності». Триватиме вона з 1 по 30 жовтня 2018 року.

Мета акції — консолідація зусиль державних та громадських організацій щодо підтримки найменш соціально захищених верств населення із числа літніх людей, ветеранів, інвалідів, малозабезпечених громадян.

До співпраці запрошуються керівники колективів, сільськогосподарських підприємств з різною формою власності, освітяни, медичні працівники, творча інтелігенція, голови сільських та селищної рад посприяти Товариству Червоного Хреста в доброчинній діяльності під час збирання благодійних внесків, продуктів, овочів, майна, засобів гігієни для надання допомоги нужденним із числа ветеранів, людей літнього віку, інвалідів, малозабезпечених громадян.

З нагоди 1 жовтня — Міжнародного дня людей поважного віку, Дня ветеранів України в рамках благодійної акції міськрайонною організацією надана допомога підопічним із числа потребуючих одягом, взуттям, засобами гігієни, постільною білизною.

До акції активно долучився учнівсько-педагогічний колектив школи №10, директор Стефанія Шульга, заступник директора Галина Мовчан, вчитель філології Ольга Мельник, волонтери, учні. Вони не втомлюються стверджувати в житті доброту протягом багатьох років спільно з Червоним Хрестом.

В акції взяли участь — комунальний заклад центр первинної медико-санітарної допомоги (головний лікар Олександр Новаківський), волонтери міськрайонної організації.

Передано набір медикаментів для членів районної громадської організації «Чорнобиль України».

Нехай доброта об’єднує!

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко