Випадкове фото
Галерея
OLYMPUS DIGITAL CAMERA 205 OLYMPUS DIGITAL CAMERA 4 037
Архів статей

Зроби свій вибір на користь життя!

Під таким гаслом Звенигородською районною організацією Товариства  Червоного Хреста спільно з відділом освіти напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом  проведено  профілактичний захід для учнівської молоді. Дійство проведено в рамках  проекту підготовки червонохресних волонтерів «Рівний-рівному» з метою утвердження здорового способу життя, попередження негативних явищ в молодіжному середовищі та суспільстві.

Учасники  заходу, а це члени волонтерських загонів  9-10  класів загальноосвітніх шкіл ,  центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів ,  середніх спеціальних навчальних закладів, соціальні педагоги, мали нагоду поглибити та перевірити свої знання з питань попередження ВІЛ/СНІДу та  наркоманії, які в багатьох випадках мають спільний початок. З глибокою зацікавленістю присутні працювали з лікарями  районної лікарні: інфекціоністом Володимиром Морозовим та наркологом Юрієм Костенком. Розповідь наркозалежного чоловіка, його хворобливий вигляд, рани на тілі від ін»єкцій наркотичних речовин  спонукала  всіх присутніх глибоко задуматися над проблемою. Під час практичної частини учасники взяли участь у тренінгах «Формування залежності (наркоманія, алкоголь, тютюнопаління) та «Своєчасні знання про СНІД», які провели психолог Звенигородського центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді  Тетяна Мірошник та педагог-організатор Звенигородської ЗОШ № 5 Інна Дадо. Юні волонтери ЗОШ № 4 (соціальний педагог Тетяна Барабаш)  підготували змістовний  і цікавий показовий виступ агітбригади «VITA», закликавши усіх вести здоровий спосіб життя та свідомо ставитися до власного здоров»я.   Жваву  зацікавленність  волонтерів  викликала вулична акція  «Червона стрічка».

Підсумовуючи профілактичний семінар-тренінг, голова районної організації Товариства Червоного Хреста Володимир  Слинько висловив надію, що здобуті знання юні волонтери донесуть учнівським колективам, одноліткам, друзям та знайомим, пропагуючи здоровий спосіб  життя, милосердя та доброту.

Наталія Лисенко,

методист відділу освіти

Звенигородської РДА

 

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко