Випадкове фото
Галерея
img_5700 OLYMPUS DIGITAL CAMERA 018 205 037
Архів статей

Депутати місцевих рад підтримують Товариство Червоного Хреста

Звенигородська районна організація Товариства Червоного Хреста з питань виконання статутних завдань співпрацює з органами влади та місцевого самоврядування, трудовими та учнівськими колективами, населенням по місцю проживання, районними осередками інститутів громадянського суспільства. І це дає свої позитивні результати з підтримки людей у потребі, проведенні різнопланових масових благодійних заходів, роботі пунктів Червоного Хреста та кімнат медико-соціальної допомоги, агітаційно-пропагандиської роботи, зміцненні фінансово-матеріальної бази.

Така діяльність знана широкою громадськістю району, в тому числі місцевому депутатському корпусу. Тож багато років поспіль відповідно районної програми «Турбота» районний бюджет виділяє кошти на фінансову підтримку благодійної організації – надається грошова допомога потребуючим, фінансуються благодійні акції. В минулому році така доброчинна діяльність підтримана двома сільським радами та Звенигородською міською, що дало можливість в тому числі провести оплату комунальних витрат. Депутатський корпус та міський голова районного центру Олександр Саєнко продовжили програму підтримки діяльності районної організацій Червоного Хреста і в поточному році, в жовтні місяці внесли відповідні зміни, що дасть можливість провести ремонтні роботи в офісному приміщенні.

Сесія районної ради (голова Володимир Кучер) за поданням районної державної адміністрації (голова Василь Довбуш) в жовтні місяці дала згоду головному лікарю району на виділення Червоному Хресту додаткової кімнати, що покращить роботу його «банку одягу». Прийнято також програму підтримки діяльності районної організацій Товариства на наступні 5 років, що дасть можливість додаткового залучення бюджетних коштів місцевих громад.

Очільник  районного осередку Червоного Хреста з 35-річним стажем Володимир Слинько обраний головою громадської ради при районній державній адміністрації, являється членом президії колегії та комісій РДА, бере участь в районних та міських робочих нарадах та заходах, сесіях, являється членом президії районної ветеранської організації з часу її створення, волонтером багатьох інших громадських формувань, буває в сільських територіальних громадах. Все це дає свої позитивні результати зайняти чільне місце в соціальній підтримки людей у потребі нашого регіону.

 

Петро Уманець,

член президії районної організації Червоного Хреста,

голова районної організації ветеранів війни та праці,

депутат Звенигородської міської ради.

 

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко