Випадкове фото
Галерея
037 4 OLYMPUS DIGITAL CAMERA img_5700
Архів статей

Патронажна служба

Патронажна служба ТЧХУ у 2011 році — це 3200 медичних патронажних сестер. На обліку в патронажній службі організацій Товариства в 2011 році  перебувало 438 452 одиноких громадян похилого віку та інвалідів,  з  яких 49,9 тис. прикуті до ліжка або обмежені в пересуванні.

Кількість підопічних, яким була надана допомога вдома, збільшилася в порівнянні з минулим роком і  становила 345 252 осіб.

Загальна кількість медико-соціальних центрів збільшилася і становить 102. Протягом минулого року було відкрито по одному центру у Волинській, Київській та Черкаській областях.

Загальна кількість послуг, що були надані медичними та молодшими патронажними сестрами вдома у 2011 році, збільшилася на 7% і становить  14 300 129

Збільшилась і кількість медико-соціальних кімнат. Їх – 362. Протягом звітного року кімнати були відкриті в Кіровоградській (2) та Черкаській (4) областях.

В медико-соціальних центрах та кімнатах протягом звітного року надано   2 824 369 послуг, що є більшим показника 2010 року.

За допомогою територіальних закладів охорони здоров’я в медико-соціальних центрах і кімнатах організовувалися консультативні прийоми лікарів-спеціалістів.

Кількість банків одягу у 2011 році також збільшилася збільшилася і становить 605. Ними надано допомогу  933 636 нужденним.

Мережа  пунктів прокату предметів догляду за хворими становить 456.

Працюють створені спільно з органами охорони здоров’я 4 лікарні (105 ліжок) Червоного Хреста в Закарпатській,  Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях. Кількість пролікованих у звітному році хворих – 1 438 осіб.

Діють три стаціонарні відділення Червоного Хреста в Івано-Франківській  та два у Чернівецькій областях. Протягом минулого року там було надано допомогу 622 пацієнтам.

Функціонують хоспіси в Житомирській (2) та Запорізькій (1) областях,  допомога надана  186  пацієнтам. В минулому році в Сумській області відкрито 2 хоспісні палати Червоного Хреста на 5 ліжок.

Збільшилася кількість громадських пунктів першої допомоги в сільській місцевості до. Допомогу одержало 172 730 осіб.

За 2011 рік 1 140 954 підопічних Червоного Хреста отримали допомогу на суму 53 418 365 грн.

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко