Випадкове фото
Галерея
018 img_5700 OLYMPUS DIGITAL CAMERA 037 205
Архів статей

Благодійний квиток

Сила гуманності!

Цього року Черкаська обласна організація Товариства Червоного Хреста відзначає ювілейний
60-й рік своєї діяльності. Протягом усього часу існування благодійної організації, її працівники та волонтери допомагали кожному, хто потрапляв у непрості життєві обставини. І сьогодні діти-сироти, хворі самотні пенсіонери та інваліди, солдатські вдови й недужі ветерани потребують нашої особливої уваги і турботи Тож підтримайте благодійну акцію Червоного Хреста, приєднуйтеся до сили гуманності. Тільки спільними зусиллями ми здатні подолати будь-які негаразди.

 

 

 

 

 

Пожертвувавши 2 грн., 5 грн. або 10 грн., Ви даруєте іншим реальний шанс на порятунок. За це одержите від працівників Товариства відповідний благодійний квиток.
Разом – ми сила, гуманна й милосердна, здатна перебороти скруту та байдужість!
Акція триває з 1 січня по 31 грудня 2014 року.

 

 

 

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко