Випадкове фото
Галерея
4 037 OLYMPUS DIGITAL CAMERA 018 OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Архів статей

Протидія поширенню ВІЛ/СНІДу

Епідемія ВІЛ/СНІДу в Україні є однією з найбільш широкомасштабних у світі та продовжує поширюватися із загрозливою швидкістю. На жаль, Черкащина не є винятком.

СНІД або синдром набутого імунодефіциту ­– це остання стадія інфекційної хвороби, що має назву ВІЛ-інфекція. Збудником хвороби є вірус імунодефіциту людини (скорочено ВІЛ), який вражає клітини крові, так звані СД4-лімфоцити, що захищають організм від інфекційних захворювань, розвитку злоякісних пухлин та інших уражень. Внаслідок дії ВІЛ відбувається глибоке ушкодження імунної системи, і людина стає беззахисною перед збудниками різних інфекцій. До цього часу СНІД залишається невиліковною хворобою.

Вражає той факт, що серед ВІЛ-інфікованих громадян області переважну частину складають особи репродуктивного та працездатного віку.

Працівники Товариства Червоного Хреста області беруть активну участь у профілактичних заходах, спрямованих на зниження темпів поширення ВІЛ на Черкащині. Так, Товариство працює за обласною програмою по профілактиці та боротьбі із захворюванням на туберкульоз та ВІЛ\СНІД на 2009-2013 роки та є членом відповідної координаційної ради при обласній державній адміністрації.

Основними завданнями  організацій ТЧХ області  є:

—   профілактика подальшого розповсюдження ВІЛ-інфекції;

—   підвищення рівня поінформованості населення щодо шляхів передачі ВІЛ/СНІДу і ризиків, пов’язаних із вживанням наркотичних засобів та алкоголю;

—   зниження дискримінації та стигматизації людей, що живуть із ВІЛ;

—   надання медико-соціальної допомоги хворим на ВІЛ/СНІД та ін.

Обласна та міськрайонні організації Товариства постійно реалізовують різнопланові інформаційні заходи, спрямовані на молодь та доросле населення.

Це і робота в навчально-виховних закладах області, організація та проведення вуличних акцій, благодійних концертів, безпрограшних лотерей, ярмарків милосердя та інших санітарно-освітніх заходів. Попередження поширення ВІЛ-інфекції є найкращим способом боротьби із цим невиліковним недугом! Тому уся гуманна і благодійна діяльність ТЧХ області може мати позитивні результати тільки при проведенні широких пропагандистських заходів.

Вітання

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Радий вітати Вас на сторінках сайту та висловлюю щиру вдячність за інтерес до діяльності Товариства Червоного Хреста на Черкащині. Ми працюємо заради допомоги т а підтримки кожного, хто опинився у складній життєвій ситуації.
Милосердя та безкорисливість - головні риси, що об’єднують працівників, членів та волонтерів Товариства. Щоденно у містах та районах нашої області червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам та інвалідам.

Робота у Товаристві – це покликання серця. Кожен може приєднатися до Товариства Червоного Хреста – Товариства Добрих Справ, ставши членом найбільшої милосердної організації у світі!

Для доброти та гуманізму не існує обмежень чи заборон. Тільки наша єдність у бажанні допомагати іншим здатна перемогти людське горе і сльози!

З повагою до Вас,
голова обласної організації
Товариства Червоного Хреста
Іван Гретченко